BylinKE

Herbár
Mapa
Zdravie
Recepty
Fórum
Obchod

Herbarium Projekt

Hodžova 1502/22, 91101 Trenčín

Bylinky v ponuke predajcu

Projekt Herbárium vznikol v roku 2012 ako osobná potreba autorky navrátiť telu späť schopnosť samoliečby s podporou bylinných pomocníkov a zároveň nezasahovať do vývoja imunity dieťaťa chemickou cestou. Vďaka organizovaniu kurzov na rôznych miestach Slovenska Veronika spoznala množstvo úžasných ľudí a životných príbehov, nabrala kopec inšpirácie a vyladila recepty na výrobky, ktoré sama potrebovala, keď začala nielen svoje telo ale aj domácnosť zbavovať chémie. Vznikol tak výživný zubný olej, bylinkové kvapky do nosa, bylinné soli do kúpeľa, čajové zmesi, tinktúry, protizápalové spreje, prírodné repelenty a nakoniec aj bylinné mydlá a liečivé mastičky. Po 5-tich rokoch intenzívnej práce ju priviedli kroky k spolupráci s firmou Herbarius, vďaka ktorej pomaly otvára dvere širšej verejnosti a rozširuje rady certifikovaných produktov o bylinné tinktúry a sirupy liekopisnej kvality, pričom dáva dôraz na vlastnoručne pestované a zbierané byliny, lokálne zdroje surovín, organickú kvalitu výrobkov a výrobu bez odpadu a zbytočných obalových materiálov . Veľmi ju teší, že môže aj ďalším ľudom pomôcť otvoriť dvere do čarovného sveta bylín a slza vďaky vyhŕkne jej stále, keď sa dozvie, že u jej priateľov z kúpeľňovej poličky miznú postupne fancy plastové obaly svetových značiek a nahrádzajú ich vlastné, s láskou vyrobené prípravky šité na mieru. Preto Vám vždy vďačne odpovie na všetky zvedavé otázky a pozdieľa overené recepty zo svojej dielne.

Bylinný sprievodca na ceste za zdravím tela aj duše 
www.herbariumprojekt.sk
 

Špeciálne objednávky na info@herbariumprojekt.sk

Eshop: www.herbarius.sk

 

PORTFÓLIO PRODUKTOV:

Čisto prírodné slovenské bylinné výrobky projektu Herbárium a ručne vyrábané certifikované produty firmy Herbarius spojené do liečivých balíčkov z týchto výrobkov:Čisto prírodné slovenské bylinné výrobky projektu Herbárium a ručne vyrábané certifikované produty firmy Herbarius spojené do liečivých balíčkov z týchto výrobkov:


>> BYLINNÉ liečivé MASTE na rôzne kožné choroby, dýchacie problémy, hojenie rán, bolesti kĺbov, kostí, svalov...(univerzálna živicová, balzam na dušu s myrhou, nechtíková s rumančekom, tymiánová priedušková, masť na staré kolená s kostihojom a pagaštanom, masážna masť s ľubovníkom a gaultériou...)


>> BYLINNÉ KRÉMY  Venušin krém s bulharskou ružou na dennú starostlivosť o unavenú, citlivú, aj staršiu pokožku, ktorú vyživuje, zvláčňuje a ochraňuje. Protizápalový krém so šalviou, nimbou a propolisom na problematickú aknóznu pleť, ktorú jemne vnútorne sťahuje a vysušuje, hĺbkovo detoxikuje, pôsobí protizápalovo a vyživujúco.

>> OLEJE (masážny uvoľňujúci, ochranný slnečný, vyživujúci kúpeľový

>> TINKTÚRY zo slovenských bylín, poväčšine vlastnoručne vypestovaných a vo voľnej prírode nazbieraných (Kapucínka, Zemežlč, Šalvia, Propolis, Echinacea, Rakytník... viac na www.herbarius.sk)

>> BYLINKOVÉ SIRUPY ako alternatíva tinktúr vhodná pre deti. V ponuke zmes bylín v Prieduškovom sirupe, Skorocelový, Echinaceový aj Rakytníkový sirup doplnené o vitamín C.

>> SOLI DO KÚPEĽA bez pridaných farbív zmiešané z troch druhov vzácnych solí, bylinných práškov, extraktov a kvalitných esenciálnych olejov

>> Bylinné KVAPKY DO NOSA s receptom na domácu výrobu>> Balzamy na PERY s vlastnými extraktami z bylín

>> ZUBNÉ OLEJE Gandusha - recept inšpirovaný ayurvédskou metódou prevaľovania oleja v ústach ako alternatívny spôsob starostlivosti o ústnu dutinu, zuby a detoxikáciu organizmu. Oleje sú doplnené o extrakty z bylín a kvalitné esenciáne oleje.

>> ZUBNÉ PASTY overené vyše 5-ročným užívaním a spokojnými zákazníkmi - spojenie bylinných a korenistých práškov, ílov, soli a esenciálnych olejov vhodných na doplnenie k zubným olejom ako kúra alebo občasné použitie s hĺbkovým čistiacim efektom

>> Ručne zbierané liečivé zmesi bylín - BYLINNÉ ČAJE z čistej oblasti v okolí Banskej Bystrice - Zaježová a jej lúky, pasienky a lesy v jednom vrecúšku plnom vôní a celých, nepodrvených bylín, ktoré až pred zaliatím čaju podrvíte v rukách, vďaka čomu sa uvoľní oveľa väčšie množstvo olejov a účinných látok..

>> 100% prírodné ESENCIÁLNE OLEJE zo slovenskej produkcie jedinej firmy, ktorá priamo vyrába oleje na Slovensku: CALENDULA z Novej Ľubovne, ktoré používame pri výrobe našich produktov, dávkované v 10ml fľaštičkách na použitie vo vašej domácej kozmetike či aromaterapii

>> SEZÓNNE LETNÉ PRODUKTY A WORKSHOPY:   Bylinný REPELENT, ANTIPERSPIRANT a SLNEČNÝ REPELENTNÝ OLEJ zo 100% prírodných surovín dostanete spolu s receptom na výrobu, ak by ste sa náhodou nestihli zúčastniť workshopu či prednášky na túto tému.

Informácie na portáli bylinke.sk sú publikované v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť a spravidla tak, ako ich publikovali jednotliví autori. Vydavateľ nemôže zaručiť absolútnu úplnosť, aktuálnosť, správnosť či pravdivosť publikovaných informácií, hoci vždy bude prihliadať k vysokej obsahovej kvalite. Použitie informácií z portálu bylinke.sk je na vlastnú zodpovednosť. Vydavateľ nezodpovedá za akúkoľvek škodu alebo inú ujmu, ktorá by užívateľovi uvedených stránok mohla vzniknúť v dôsledku použitia publikovaných informácií. Vydavateľ ďalej nezodpovedá za obsah internetových stránok tretích strán, na ktoré vedú zo servera bylinke.sk odkazy.