BylinKE

Herbár
Mapa
Zdravie
Recepty
Fórum
Obchod

Fialka voňavá

v lekárstve
Prvá, ktorú na jar odtrhnete vám splní prianie..

Prvá, ktorú na jar odtrhnete vám splní prianie..

Fialka voňavá Drobná bylina, ktorej kvety nám práve rozkvitajú, alebo v blízkych dňoch rozkvitnú, aby sme mohli nielen obdivovať jej krásu, ale najmä nás poteší svojou vôňou. Práve tá pomáha pri bolestiach hlavy, zlej nálade, či nahromadenom hneve. Gréci fialku ...

Informácie na portáli bylinke.sk sú publikované v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť a spravidla tak, ako ich publikovali jednotliví autori. Vydavateľ nemôže zaručiť absolútnu úplnosť, aktuálnosť, správnosť či pravdivosť publikovaných informácií, hoci vždy bude prihliadať k vysokej obsahovej kvalite. Použitie informácií z portálu bylinke.sk je na vlastnú zodpovednosť. Vydavateľ nezodpovedá za akúkoľvek škodu alebo inú ujmu, ktorá by užívateľovi uvedených stránok mohla vzniknúť v dôsledku použitia publikovaných informácií. Vydavateľ ďalej nezodpovedá za obsah internetových stránok tretích strán, na ktoré vedú zo servera bylinke.sk odkazy.
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem